Інформація для учасників АТО

Вінницький апеляційний адміністративний суд стоїть на захисті прав учасників АТО

Звертаємо увагу, що Вінницький апеляційний адміністративний суд стоїть на захисті прав та інтересів учасників АТО (бойових дій), а також прав та інтересів членів їхніх сімей.

Відповідно до змін у Законі України «Про правовий статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» військові, які беруть участь в АТО, прирівнюються до учасників бойових дій. Цей статус надається особам, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а саме військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань, і беруть безпосередню участь в районах проведення антитерористичної операції та забезпечують її проведення.

Завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій.

Мета Вінницького апеляційного адміністративного суду – допомогти учасникам АТО відновити порушені права, свободи та законні інтереси.

Ви захищаєте Україну – ми захистимо Вас!