Опитування відвідувачів щодо якості функціонування Вінницького апеляційного адміністративного суду

Діяльність судової системи в Україні в останні роки перебуває в центрі досить гострих громадських дискусій, в яких постійно фігурує тема ефективності та якості судової гілки влади. У цих обговореннях використовується різна, часто суперечлива, інформація про показники функціонування судових органів.

Анкетування є одним із підходів до вивчення якості роботи державних установ з точки зору користувачів їхніх послуг, з метою виявлення недоліків і розробки плану дій по їх усуненню. Зважаючи на те, що адміністративна юстиція покликана здійснювати захист прав і свобод фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб’єктів владних повноважень, особливе значення має дослідження реальної картини ставлення громадськості до адміністративних судів в Україні.

З метою вивчення рівня довіри громадськості до судів адміністративної юстиції  у Вінницькому апеляційному адміністративному суді  з 11 червня 2012 року у рамках пілотної програми проекту USAID «Україна: справедливе правосуддя» здійснюється опитування відвідувачів суду щодо їх задоволення роботою судів за допомогою карток громадського звітування (КГЗ). Методологія карток громадянського звітування являє собою ефективний засіб оцінювання, який надає узагальнений відгук щодо якості з боку саме користувачів судових послуг, тобто тих, хто має безпосередній досвід перебування у будівлі суду.

Для нас важлива думка кожного громадянина, тому Вінницький апеляційний адміністративний суд надає можливість заповнити анкету в електронному вигляді (завантажити анкету). Заповнену анкету Ви можете надіслати електронною поштою на e-mail: inbox@apladm.vn.court.gov.ua або звичайною поштою за адресою: 21001, м. Вінниця, вул. Островського, 14.

Опитування є добровільним і покликане вивчити думку громадян щодо організації роботи суду. Дані проведеного анкетування слугуватимуть основою для напрацювання рекомендацій покращення надання Вінницьким апеляційним адміністративним судом судових послуг.

 

Дякуємо за співпрацю!

Теги: