Задати запитання онлайн

Якщо Ви бажаєте дізнатися інформацію по справі, яка розглядалась у ВААС, але не маєте змоги розмовляти по телефону, за допомогою Skype-зв’язку чи приїхати до суду особисто, Вінницький апеляційний адміністративний суд допоможе Вам у вирішенні цього питання.

З метою забезпечення зворотного зв’язку між судом і громадськістю на офіційному веб-сайті ВААС створено чат.

Це дозволяє поспілкуватись зі співробітниками відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб ВААС в режимі он-лайн у робочі години або залишити електронне повідомлення оф-лайн у позаробочий час. Ваше повідомлення буде надіслано на офіційну пошту ВААС (inbox@apladm.vn.court.gov.ua) та розглянуто в робочий час якомога швидше, після чого ми надішлемо відповідь на пошту, яку ви зазначите у формі зворотного зв’язку, або зателефонуємо, якщо ви вкажете у формі номер телефону.

Перед тим, як зв’язатись з ВААС у чаті, необхідно вписати ім’я та запитання (повідомлення) й натиснути на кнопку «Почати діалог». Ця інформація потрібна для того, щоб ми знали, як до Вас можна звертатись та швидше відповіли на Ваше повідомлення.

Щоб скористатись цією послугою Вам потрібно відкрити сторінку офіційного веб-сайту суду і натиснути на віконечко зліва «Задати питання», після чого на екрані з’явиться необхідна форма для заповнення.

5 6