Телефон “Довіри” Вінницького апеляційного адміністративного суду

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє «телефон довіри» цілодобово.

 

Для оптимізації комунікацій у Вінницькому апеляційному адміністративному суді  почав функціонувати «телефон довіри».  Завдяки такому нововведенню суд прагне забезпечити  діалог громадян та юридичних осіб із судовою установою.

Відвідувач суду,  зателефонувавши за номером  0(432) 55-15-55, може висловити свою думку щодо покращення роботи Вінницького апеляційного  адміністративного суду.

Дзвінок завжди буде результативним для абонента. «Телефон довіри» працює цілодобово в автономному режимі. Зателефонувавши по зазначеному номеру, громадянин після сигналу автовідповідача має зазначити своє ім’я, прізвище, контактний номер телефону та залишити, власне, саме повідомлення, про надходження якого буде поінформовано Голову суду, заступника Голови суду та  керівника апарату суду для вжиття відповідних заходів.

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді переконані, що незалежна судова система вибудовується з судів, які беруть на себе відповідальність здійснювати правосуддя таким чином, щоб громадяни довіряли їм, а нове запровадження, таке як «телефон довіри», є чи не найкращим способом виявити прогалини в роботі судової установи та зробити надання послуг для відвідувачів суду більш якісним.

Теги: