Сплата судового збору у приміщенні суду

Шановні громадяни!

 

Керівництво Вінницького апеляційного адміністративного суду дотримується позиції, що на сучасному етапі розвитку українського суспільства визначальним критерієм оцінки діяльності органів влади є рівень задоволення потреб громадян в отриманні якісних послуг.

Адже, як свідчить практика, підвищення якості послуг кардинально змінює уявлення людини про судову установу, спосіб взаємодії відповідного суду із громадськістю та  про спосіб організації судової гілки влади в цілому.

Саме тому  для Вінницького апеляційного адміністративного  суду якісне надання послуг населенню є основним пріоритетом у роботі.

Відповідно до Закону України «Про судp1овий збір» N 3674-VI від 08.07.2011 р. на всій території України за подання заяв, скарг до суду, а також за видачу судами документів особою справляється судовий збір, який включається до складу судових витрат.

Як відомо, судовий збір сплачується через установи банків чи відділення зв’язку як у безготівковій, так і в готівковій формі.

Однак слід зазначити, що швидкий розвиток технологій у наш час вимагає від судових установ систематизації процесів ведення не лише документообігу, а й узгодження інших автоматизованих процесів, методів і форм надання технічних послуг.

Тому задля зручності та спрощення процедури здійснення банківських послуг щодо сплати судового збору Вінницьким апеляційним адміністративним судом встановлено термінал ПриватБанку в холі першого поверху будівлі суду. Відтепер сторони у справах можуть не витрачати зайвий час та сплачувати такі платежі безпосередньо в приміщенні суду.

У разі виникнення питань щодо користування даним терміналом Ви можете звернутись за допомогою до працівників інформаційного сектору та  сектору прийому, які нададуть необхідну консультацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: