Особистий прийом громадян керівницттвом суду в онлайн режимі

Не усі питання можна вирішити по телефону, а приїхати для отримання інформації особисто з віддалених районів – не завжди просто. Іноді поїздка займає багато часу, а власне розмова – декілька хвилин. У такому разі на допомогу приходить Skype – сучасна альтернатива звичайному зв’язку.

Вінницький апеляційний адміністративний суд завжди відкритий для запровадження нових, зручних для людей технологій, а тому з 1 листопада 2013 року  функціонує послуга здійснення особистого прийому громадян в он-лайн режимі (через Skype-зв’язок). У такий спосіб мешканці Вінницького апеляційного адміністративного округу зможуть потрапити на прийом до керівництва Вінницького апеляційного адміністративного суду та поставити запитання, які їх цікавлять, не виїжджаючи за межі своїх областей.

Для цього у Вінницькому, Хмельницькому та Чернівецькому окружних адміністративних судах будуть облаштовані спеціальні кабінети  зі встановленими комп’ютерами, веб-камерами та телефонами. Жителі  цих областей зможуть поспілкуватись з  керівництвом ВААС, попередньо записавшись на прийом у працівника відповідного відділу окружного суду особисто чи по телефону.

Звертаємо увагу, що особистий прийом в он-лайн режимі відбуватиметься відповідно до встановленого графіку.

 

Записатись на особистий прийом можна за телефонами:

 

Вінницький апеляційний адміністративний суд – (0432) 55-15-20

Чернівецький окружний адміністративний суд – (0372) 54-47-47

Хмельницький окружний адміністративний суд – (0382) 64-15-77;  (0382) 64-80-95

Теги: