Надання копій матеріалів справи в електронному вигляді

Цифрові технології в суді дають змогу економити Ваш час

Час – це єдиний ресурс, який не відновлюється.

Саме тому Вінницький апеляційний адміністративний суд спрямовує свої зусилля в напрямку економії часу громадян України та учасників адміністративного процесу.

Так, з метою забезпечення раціонального та ефективного використання особистого часу відвідувачів у Вінницькому апеляційному адміністративному суді запроваджено нову послугу, а саме надання копій матеріалів справи в електронному вигляді.

Відповідно до статті 119 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, для належної підготовки та вироблення своєї позиції під час розгляду справи, можуть знайомитися з матеріалами адміністративної справи, робити з них виписки та копії.

Зокрема, для забезпечення належної якості копій матеріалів справи та можливості їх використання в подальшому учасники процесу можуть замовити працівникам відділу надання інформаційних послуг та діловодства суду виготовлення відсканованих електронних копій з матеріалів апеляційного провадження справи за допомогою мобільного сканера. Працівники Вінницького апеляційного адміністративного суду зможуть направити відскановані матеріали особі електронною поштою чи занести їх на цифровий носій.

Варто відзначити, що перевагою даної послуги є не лише економія часу в отриманні копій матеріалів справи, а й висока якість відсканованої інформації.

 

За інформацією, наданою відділом надання інформаційних послуг та діловодства суду

Теги: