Завершилась робоча зустріч суддів ВААС у Чернівцях.

Робоча зустріч голови Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина, заступника голови суду Жанни Мельник-Томенко та судді-спікера ВААС Андрія Загороднюка з колегами із Чернівецького окружного адміністративного суду добігла кінця.

 

 

Під час спільного обговорення судді з апеляційної та першої інстанції окреслили перспективу забезпечення правильного й однакового застосування судами законодавства, процесуальні форми його реалізації, а також обмінялися досвідом зовнішньої і внутрішньої організаційно-управлінської діяльності суду.

Голова ВААС Віталій Кузьмишин відзначив актуальність порушених під час спілкування питань та висловив готовність апеляційного суду й надалі спільно працювати над вирішенням завдань, що стоять перед адміністративною юстицією округу щодо забезпечення та гарантування судового захисту прав та інтересів учасників адміністративного процесу.

 

 

Нагадаємо, що головною метою візиту було надання методичної допомоги, роз’яснення окремих спірних питань застосування норм матеріального і процесуального права, порушення питання єдності судової практики та ефективна взаємодія між судами.

Теги: