Закон і Бізнес: У Сьомому апеляційному адмінсуді проходить художня виставка

Впродовж місяця відвідувачі Сьомого апеляційного адміністративного суду зможуть ознайомитись з роботами вінницької художниці Наталії Жижко.

За ініціативи очільника Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталія Кузьмишина1 лютого було організовано персональну виставку полотен мисткині Н. Жижко, яка нещодавно здобула друге місце в номінації живопису на конкурсі  Каспій Арт у Туреччині, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу суду.

Картини художниці виконані у стилі імпресіонізм (від французького враження), вони створюють неповторну атмосферу доторку до краси і заряджають позитивними емоціями.

Н. Жижко, крім того, що пише чудові полотна, ще й служить Вітчизні у лавах Збройних сил України. Перша виставка її робіт відбулась у рідній військовій частині.

Сама ж художниця несміло зауважила, що живопис для неї був дитячою мрією, що відійшла на другий план після здобуття вищої освіти та служби у ЗСУ.

«Я не так давно почала показувати свої роботи, і для мене приємною є оцінка глядачів, але я просто і подумати не могла, що отримаю пропозицію – зробити виставку, від суду. Це

дуже неочікувано і просто неймовірно представляти свої полотна у такому чудовому приміщенні у серці Вінниці», — сказала Н.Жижко.

Т.в.о. керівника апарату суду Олена Мілієнко, у свою чергу, зазначила, що наш суд, окрім того, що здійснює процесуальну діяльність, є своєрідним простором для втілення просвітницьких та культурно-мистецьких заходів.

Помилуватись неперевершеними полотнами Н.Жижко можна буде у приміщенні 7АА суду протягом лютого за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 48.

До речі, серед них дві картини, які художниця подала на конкурс Golden Time International festival, фінал якого відбудеться у березні в Лондоні.

 

Джерело:

Закон і Бізнес

Теги: