Закон і бізнес: 7ААС — перший в Україні суд, який працює з усіма модулями системи ЄСІТС

Сьомий апеляційний адміністративний суд протестував на своїй базі Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему в рамках проекту співпраці із Державним підприємством «Інформаційні судові системи».

У 7ААС відбулась робоча зустріч із представниками ДП «ІСС», у ході якої суддям та працівникам апарату суду запропонували подивитись на роботу Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи очима активного користувача і протестувати цей інформаційний продукт на базі суду, передає «ЗіБ».

Як повідомили в прес-службі суду, директор ДП «ІСС» Дмитро Дубінко розповів про переваги ЄСІТС, адже цей системний продукт є новим кроком у сучасних реаліях.

А спеціалісти ДП ІСС наочно показали:

– Як зареєструватися у Е-кабінеті?

– Як працювати у ньому?

– Як документи відображаються у системі?

– Які дії із ними можна вчиняти?

Тож попереду у Сьомого апеляційного адміністративного суду багато роботи. Щоденна співпраця із фахівцями ДП «ІСС» дозволить, по-перше, наочно вчитись працювати з модулями системи, а, по-друге, вдосконалювати роботу ЄСІТС шляхом перевірки на практиці усіх можливостей сучасних технологій.

Нагадуємо, що відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 28.02.2019 № 624/0/15-19 та із врахуванням результатів обговорення із судами, іншими органами та установами системи правосуддя питання необхідності відтермінування початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС), Державна судова адміністрація України відкликала оголошення про старт функціонування ЄСІТС.

Про початок функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи буде повідомлено додатково, однак у тестовому режимі експлуатація ЄСІТС продовжується, і саме на базі Сьомого апеляційного адміністративного суду будуть тестуватись усі модулі системи.

 

Джерело: 

Закон і бізнес

Теги: