Заключний матч у рамках чемпіонату міста з футзалу

У минулі вихідні команда «Адміністративний суд» провела заключний матч у рамках чемпіонату міста з футзалу. Суперником в останній грі турніру була команда «Щітки».

З самого початку матчу у грі не вдавалося виявити лідера, оскільки команди по черзі обмінювались небезпечними моментами біля воріт суперника. Нульову рівність порушила команда адміністративного суду, забивши два м’ячі, протягом кількох хвилин. Проте, відповідь суперників не забарилась і МФК «Щітки» зуміли вразити наші ворота. Гравці команди «Адмінсуд» не були налаштовані на втрату переваги, тому мета – «збільшити відрив у рахунку», увінчалася успіхом.

Протягом тайму зустрічі, суперники не втрачали віру в перемогу, тому здійснювали все нові атаки на наші ворота. Завдяки позиційному захисту їх вдалося відбити, та розпочати штурм воріт суперника.
Матч завершився із загальним рахунком МФК «Щітки» 3 : 5 МФК «Адміністративний суд».

Команда Адміністративного суду завершила черговий сезон чемпіонату міста з футзалу. Сподіваємось, невдовзі хлопці візьмуть участь у наступних змаганнях, протягом яких будуть дарувати вболівальникам безліч видовищних перемог та спортивних емоцій.

Теги: