Як дивився «зсередини» на роботу свого підрозділу начальник відділу забезпечення діяльності апарату

Мої вітання, шановні читачі!

Ось і завершилась моя історія у проекті «Погляд зсередини». Тож настав час підбивати підсумки. Скажу відверто, мої будні виявились дуже насиченими, можливо, у чомусь навіть важкими, але водночас цікавими та веселими, адже з моїми підлеглими не засумуєш ні на хвилину.

Протягом проекту моїм завданням було виконувати роботу працівників відділу. Оскільки мої обов’язки та обов’язки мого заступника Андрія Матвійчука взаємозамінні, то труднощів з цим не виникало. Ми чудово розуміємо специфіку роботи і допомагаємо один одному. Разом ми виконували договірну та претензійно-позовну роботу.

Далі я займався діяльністю, пов’язаною з контролем документів. Нею, зазвичай, у відділі займається Ілона Галянт. Чесно, робота ця не така вже й легка. Вона потребує уважності, адже потрібно все ретельно перевіряти, щоб не пропустити жодного документа, а також вчасно повідомляти виконавців про наближення термінів подання звітів, відповідей на листи тощо.

Ще одним напрямком роботи нашого відділу є реєстрація наказів з основної та адміністративно-господарської діяльності. Відповідальною за це є Ольга Малецька. Я спробував себе в її ролі: реєстрував накази, вносив відомості про них у КП «ДСС» та присвоював їм порядкові номери.

Також у нашому відділі здійснюється вичитка та літературне редагування вихідної кореспонденції. Цим займається Олена Хавлюк. Тож, щоб перевірити на помилки лист, мені довелось пригадати шкільні правила граматики.

На завершення хочу сказати, що вчитися ніколи не пізно. А я, Дмитро Грубар, прощаюсь з вами! До зустрічей у нових проектах! Естафету у «Погляді зсередини» передаю начальнику відділу аналітично-статистичної роботи.

P.S. Вітаю усіх з Різдвом Христовим! Це світле родинне свято, тому бажаю душевно провести його в колі найрідніших! Бажаю миру й спокою в кожному домі, добра й взаєморозуміння, любові й щастя, міцного здоров’я та всіх-всіх благ! Зігрівайте один одного своїм теплом, і тоді так само тепло й радісно буде у ваших серцях!

Теги: