Вінниця.PressPoint: Вінниця може стати першою серед міст України, де запроваджено систему “електронного суду”

У Вінниці в апеляційному суді тестують систему електорнного судочинства. Про це повідомляє  прес-служба Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Нещодавно суддів та працівників  апеляційного суду ознайомили з організаційно-технічною системою, що забезпечує функціонування електронного судочинства, так званою ЄСІТС.

Про те, як проходило тестування розповідає прес-служба:

«Днями  відбулось обговорення масштабного проекту співпраці із Державним підприємством «Інформаційні судові системи.

В ході зустріч із представниками ДП «ІСС» суддям та працівникам апарату суду запропонували подивитись на роботу Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи очима активного користувача і протестувати цей інформаційний продукт.

Директор ДП «ІСС» Дмитро Дубінко розповів про переваги ЄСІТС, адже цей системний продукт є новим кроком у сучасних реаліях.

А спеціалісти ДП ІСС наочно показали, як зареєструватися у Е-кабінеті, як працювати у ньому, як документи відображаються у системі, які дії із ними можна вчиняти».

Співпраця  служителів  Феміди та айтішників продовжєуться.

«У Сьомого апеляційного адміністративного суду багато роботи. Щоденна співпраця із фахівцями ДП «ІСС» дозволить, по-перше, наочно вчитись працювати з модулями системи, а, по-друге, вдосконалювати роботу ЄСІТС шляхом перевірки на практиці усіх можливостей сучасних технологій.

Відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 28.02.2019 № 624/0/15-19 та із врахуванням результатів обговорення із судами, іншими органами та установами системи правосуддя питання необхідності відтермінування початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС), Державна судова адміністрація України відкликала оголошення про старт функціонування ЄСІТС.

Про початок функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи буде повідомлено додатково, однак у тестовому режимі експлуатація ЄСІТС продовжується, і саме на базі Сьомого апеляційного адміністративного суду будуть тестуватись усі модулі системи», – йдеться в інформаціїї.

Таким чином 7 СААС, розташований у Вінниці, може стати першим в Україні судом, який працює з усіма модулями системи ЄСІТС.

Зазначимо, що юрисдикція 7ААС поширюється на Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

 

Джерело:

Вінниця.PressPoint

Теги: