Відкритість і доступність суду – це запорука довіри громадян до правосуддя

Начальник відділу забезпечення діяльності голови суду та його заступника Олена Мілієнко взяла участь у прес-конференції «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях».

Захід організовано ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

 Метою зібрання стало інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи та нових актуальних змін у сфері судочинства.

У ході зустрічі уасники детально зупинились на актуальності анкетування, адже, на думку, користувачів судових послуг, саме опитування є найбільш достовірним  підходом  до вивчення якості роботи державних установ, а також рушійною силою задля усунення можливих виявлених недоліків.

 Вінницьким апеляційним адміністративним судом  вивчення  думки громадян щодо якості наданих їм у судовій установі послуг проводились неодноразово. «Поліпшення умов перебування відвідувачів у ВААС відбувається на постійній основі.

 До побажань і зауважень користувачів судових послуг ми дослухаємось й створюємо максимально комфортні умови, аби не поглиблювати й так наявний стрес, зазвичай притаманний учасникам будь-якого судового процесу.

Відтак завдяки об’єктивному «зворотньому зв’язку» ми вдосконалюємось, втілюємо в життя власні інновації і ділимось корисними ідеями з іншими судами», – зазначила Олена Мілієнко.

 Про вдалий досвід та покроковість етапів проведення анкетування начальник відділу ВААС охоче розповіла присутнім на прес-заході, відповіла на питання та закликала долучатись до ініціативи.

Теги: