Управлінська діяльність у суді – непроста річ із багатьма складовими

Саме про усі вектори діяльності судових адміністраторів дізнавалась заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко під час триденної підготовки у Національній школі суддів України (18-20 червня 2018 року).

Теми, винесені на обговорення, стосувались усіх напрямків роботи голів судів та їх заступників. Зокрема говорили управлінці про повноваження голови суду по організації вивчення та узагальнення судової практики і практику застосування законодавства про закупівлю товарів та послуг за допомогою системи «Prozzoro». Актуальною в час переформатування судової системи була інтерактивна лекція «Оптимізація адміністрування суду в умовах реорганізації та ліквідації», тренером якої виступив голова ВААС Віталій Кузьмишин.

Не оминули увагою і комунікаційну діяльність, адже керівники судових установ мають бути готові до спілкування із пресою під час прес-конференцій, брифінгів, інтерв’ю чи розгляду резонансних справ. Крім того саме судові адміністратори повинні активно діяти на шляху побудови партнерських і дружніх стосунків зі ЗМІ.

І на завершення подискутували щодо психологічних аспектів діяльності менеджера та згадали правила рідної мови

Варто відзначити, що тренерський склад навчального курсу був дібраний досить ретельно. Серед викладачів були голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, голова Ради суддів України Олег Ткачук, суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Прилипко, судді та провідні юридичні фахівці.

Теги: