News.vn.ua: У вінницький «Савой», де розміщуватиметься Апеляційний адміністративний суд, водитимуть екскурсії

У приміщенні колишнього готелю «Савой» розташується Сьомий Адміністративний апеляційний суд (7АА суд), який обслуговуватиме кілька областей:  Вінницьку, Хмельницьку, Чернівецьку і Житомирську області. До приміщення суду можна буде потрапити на екскурсію.

Про це йдеться на сторінці суду у мережі Фейсбук.

«У місті Вінниці до 7 АА суду можна буде потрапити на екскурсію, оскільки зі згоди очільника установи Віталія Кузьмишина будівлю суду буде включено до туристичного маршруту міста.

Приміщення 7ААС – це не лише державна установа, а й історична пам’ятка та окраса нашого міста. Будівля має визначну історію, і саме за сприяння суду споруді повернуто аутентичний вигляд.

Крім того, 7ААС – правовладна установа, пріоритетом якої є надання якісних судово-адміністративних послуг, тому приміщення облаштовано за кращими європейськими стандартами, аби забезпечити максимальний комфорт для відвідувачів суду.

Наразі ведуться перемовини із органами місцевого самоврядування щодо включення будівлі 7ААС до туристичного маршруту міста Вінниці.  Першим кроком у цьому напрямку є розміщення на вході до будівлі QR-коду, який за допомогою вашого гаджета «розповість» найважливіші факти з життя «Савою».

Таким чином, усі охочі зможуть абсолютно безперешкодно завітати до 7ААС та дізнатись більше про пам’ятку архітектури місцевого значення».

 

Джерело:

News.vn.ua

Теги: