У столиці завершилась фахова зустріч провідних правників на V міжнародній науково-практичній конференції “Судове адміністрування як складова реформи правосуддя”.

До участі у цьому масштабному заході долучились і очільник ВААС та керівник апарату суду Інна Грищук.

Сьогодні, у період змін та реформ, доволі гостро стоїть питання щодо судового адміністрування. Саме тому у ході конференції було обговорено чимало актуальних питань, зокрема приділили увагу новаціям і кращим практикам модернізації засад організаційного забезпечення роботи судів в Україні. Міжнародні експерти поділились своїми напрацюваннями у напрямку удосконалення процесів судового адміністрування: говорили про підходи та методологію оцінки якості роботи суду, досягнення та перспективи програм сертифікації судових адміністраторів та окреслили моделі судового адміністрування у державах-членах Ради Європи.

«Подолання негативних стереотипів щодо судів у суспільній свідомості потребує особливих зусиль з боку судових адміністраторів, у руках яких якраз знаходяться ті важелі, які допоможуть вивести діяльність судових установ на якісно новий рівень. Активна участь керівників судів поєднана із напрацюваннями міжнародних колег дозволить покращити рівень надання судово-адміністративних послуг і, як наслідок, зміцнити позиції судової влади у суспільстві», – зазначив, підсумовуючи зустріч, голова ВААС Віталій Кузьмишин.

А керівник апарату суду Інна Грищук зауважила, що проведення подібних заходів є дуже важливим, адже вони дають змогу оцінити якість проведеної роботи та внести певні корективи у напрямки по удосконаленню діяльності суду, і надихають на нові звершення».

Теги: