Суддя ВААС Юрій Полотнянко отримав сертифікат про участь у семінарі «Вища рада юстиції та її роль у реформі судової системи України»

Сьогодні завершився дводенний семінар на тему: «Вища рада юстиції та її роль у реформі судової системи України», організований Вищим адміністративним судом України та Програмою розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США.

Участь у заході взяв суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Юрій Полотнянко.

 

 

Серед присутніх також були: Голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, Голова РСУ Валентина Сімоненко, ректор НШСУ Микола Онищук, міжнародні експерти, представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищих спеціалізованих судів, апеляційних та місцевих судів адміністративної та господарської юстиції, а також представники Асоціації правників України й інших програм та проектів.

Учасники семінару протягом курсу обговорювали ряд актуальних питань, які стосувались визначення статусу, повноважень та ролі Вищої ради юстиції на етапі судового та конституційного реформування, окреслили та обговорили проблемні аспекти призначення та звільнення суддів, притягнення їх до відповідальності. Важливими обговорюваними темами були: застосування процесуального законодавства в Україні, розмежування юрисдикції між господарськими та адміністративними судами, обговорили участь свідків у згадуваних процесах та порушили питання перегляду Верховним Судом України судових рішень Вищого господарського суду України і Вищого адміністративного суду України.

На завершення учасникам вручили сертифікати.

 

 

Суддівський корпус Вінницького апеляційного адміністративного суду активно долучається до подібних обговорень. Це відкриває перспективи поступового формування успішної та продуктивної системи правосуддя та, як наслідок, відновлення довіри громадян до судової гілки влади.

Ми дякуємо Юрію Полотнянку за участь у заході!

Теги: