Суддя ВААС Олександр Боровицький взяв участь у форумі: “Незалежність суддів як передумова функціонування самостійної судової влади та гарантія верховенства права”

«Суддівська незалежність» – це лейтмотив сьогоднішнього форуму, який відбувався у Києві, під назвою «Незалежність суддів як передумова функціонування самостійної судової влади та гарантія верховенства права. Сучасні виклики».

Суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду, а наразі і кандидат на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Олександр Боровицький  виявив бажання стати учасником цього фахового заходу, аби висловити своє бачення ситуації.

Організаторами конференції стали Київський апеляційний адміністративний суд разом з Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів.

Спікерами та учасниками заходу були судді Верховного Суду та судів інших інстанцій, представники Верховної Ради України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, провідні адвокати, науковці, міжнародні експерти.

У контексті сьогоднішньої зустрічі хочеться згадати цитату із нещодавнього інтерв’ю Олександра Боровицького: «Авторитет професії судді, довіра до суду – це не наслідок подій одного дня. Тільки кропіткою і щоденною працею можливо повернути довіру суспільства, що в свою чергу забезпечить функціонування самостійної судової влади та буде гарантувати становлення у сучасних умовах верховенства права».

Теги: