Судді ВААС взяли участь у круглому столі на тему: “Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах”

Сьогодні, 15 квітня, у ВАСУ відбувся семінар на тему: «Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах». Захід організовано Національною школою суддів України, Вищим адміністративним судом України спільно з ГО «Асоціація податкових радників» та платформою Taxlink.

Взяти участь у роботі круглого столу запрошені судді Вінницького апеляційного адміністративного суду: заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко та судді Олег Білоус, Олег Курко, Тетяна Сапальова.

 

3

 

Метою семінару було підвищення рівня кваліфікації суддів адміністративних судів, які розглядають податкові спори.

Секретар судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України, заслужений юрист України Віктор Маринченко розповів про вплив висновків Верховного Суду України, викладених у постановах, на формування судової практики в податкових спорах.

Із доповіддю на тему: «Вирішення окремих категорій спорів за участю органів Державної фіскальної служби України» виступив заступник директора Департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України Сергій Деревцов.

Про проблеми визначення дискреції в межах спорів стягнення бюджетного відшкодування ПДВ розповів експерт Taxlink Юрій Крайняк.

Завершився захід підбиттям підсумків роботи круглого столу та врученням усім учасникам сертифікатів Національної школи суддів України про підвищення кваліфікації суддів на 2016 рік.

Теги: