Судді ВААС відбули до ще одного регіону Вінницького апеляційного адміністративного округу

Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, заступник голови суду Жанна Мельник-Томенко та суддя-спікер ВААС Андрій Загороднюк з робочим візитом відвідають колег із Чернівецького окружного адміністративного суду. Нещодавно така ж зустріч відбулась з суддями Хмельницького окружного адміністративного суду.

Надання методичної допомоги, роз’яснення окремих спірних питань застосування норм матеріального і процесуального права, порушення питання єдності судової практики, ефективна взаємодія між судами – основна мета відрядження суддів ВААС. Такі виїзди є ефективнішими, аніж тематичне листування, адже людський фактор, живе спілкування є завжди зрозумілішим та доступнішим за суху мову документів.

Нагадаємо, що Чернівецька область є однією із областей, які входять до Вінницького апеляційного адміністративного округу, а тому рішення, які приймаються чернівецькими судами у справах про захист прав і свобод громадян від свавілля з боку органів державної влади та місцевого самоврядування, оскаржуються до Вінницького апеляційного адміністративного суду.

 

13062069_733097203496735_2204068075242900494_n

 

 

Теги: