Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбувається судовий форум

Місто проведення форуму «Досвід становлення та шляхи утвердження адміністративної юстиції» було обрано не випадково, адже воно має славетну історію у впровадженні найкращих європейських правових традицій, саме з Кам’янця-Подільського стартувало запровадження магдебурзького права в Україні.

До участі у заході були запрошені очільник ВААС Віталій Кузьмишин, заступник голови Жанна Мельник-Томенко та суддя-спікер Андрій Загороднюк.

Представники ВААС беруть участь у якості спікерів . Так, Віталій Кузьмишин представив увазі учасників тему судового адміністрування.

Голова ВААС як один із перших очільників суду адміністративної юрисдикції у ході доповіді зробив екскурс у історію становлення адмін’юстиції у нашій державі та підкреслив роль судових управлінців у цьому процесі. «Діяльність будь-якої установи залежить від керівництва. При цьому судовим адміністраторам доводиться вкрай нелегко, адже робота судів викликає різні, часом негативні, думки у громадськості, і тому від злагодженості дій керівника та працівників установи залежить успіх діяльності судової влади України», – зазначив Віталій Кузьмишин.

Виступ заступника голови ВААС Жанни Мельник-Томенко присвячений практичним аспектам у вирішенні податкових спорів та застосування відповідного законодавства. А суддя Андрій Загороднюк розповів про особливості розгляду справ щодо здійснення реєстраційних дій в адміністративному судочинстві.

Таким чином, фахова зустріч мала на меті викликати професійну дискусію із актуальних практичних питань.

Теги: