Роль дозвілля у формуванні корпоративної культури ВААС

На сучасному етапі розвитку суспільства рівень ефективної діяльності будь-якої установи значною мірою залежить від розвитку корпоративної культури всередині її колективу.

На сьогодні під поняттям «корпоративна культура» розуміють сформовану систему цінностей, ідей і принципів, які забезпечують функціонування певної установи чи організації. Корпоративна культура є інструментом  управлінського контролю і складається з багатьох елементів, починаючи від стилю в одязі й манери спілкування працівників і закінчуючи філософією установи та взаємними очікуваннями результатів від спільної діяльності.

Вінницький апеляційний адміністративний суд – сучасна прогресивна установа з добре розвинутою корпоративною культурою. За роки своєї діяльності у суді сформувались власні традиції та історія, виробилась філософія, спрямована на зміцнення довіри громадян до судової системи, закріпились правила та принципи роботи, які мають на меті підвищити рівень надання судово-адміністративних послуг, виникла система стимулювань та заохочень працювати у команді на результат. Чималу роль у цьому відіграє позиція керівника, який організовує роботу суду на найвищому рівні.

Але злагодженість у роботі колективу забезпечує не лише керівник установи, а й самі працівники. І, як правило, така злагодженість формується не тільки під час виконання службових завдань, а й у неформальному середовищі. Цьому сприяє проведення спільного дозвілля.

Працівники апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду беруть активну участь у позаробочих заходах, зокрема вони є активними учасниками футбольних змагань, що проводяться за сприяння Державної судової адміністрації України і місцевих організацій.

 

 

Відомо, що командні ігри надзвичайно зближують: вчать прислухатись один до одного й розуміти, підтримувати й допомагати, виробляти єдину тактику й стратегію. До того ж це ще й корисно для здоров’я. Тож футбол – чудовий спосіб відпочити від щоденної рутини та провести час разом з колективом.

Футбольні змагання працівників ВААС – це не лише власне матчі з командами-суперниками. Це і багаторазові тренування, які спонукають працівників суду бути активнішими, енергійнішими, дозволяють підтримувати фізичну форму, а найголовніше – здружитись. Участь у спортивних заходах бере не тільки чоловіча половина працівників суду. Жінки активно уболівають за своїх колег, підтримуючи їх запальними кричалками та гучними оплесками. А це неабияк сприяє здобуттю перемоги та згуртуванню колективу.

 

 

До речі, вже у серпні цього року працівники апарату ВААС у складі команди «Адміністративний суд» візьмуть участь у чемпіонаті міста Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ! ВААС чекає від колег блискавичної гри та вже готується до вболівання!

А у роботі, як і у грі: працювати легше тоді, коли усі працівники добре знають можливості один одного, постійно навчаються та переймають досвід у колег, злагоджено взаємодіють між собою заради досягнення єдиної мети.

Окрім футбольних змагань, працівники апарату ВААС також беруть участь у загальноміських заходах, таких, як: флешмоби, фестивалі, забіги.

Окремо потрібно розповісти й про внутрішні заходи суду, проведення яких вже стало традицією у колективі. Це і щорічне святкування Дня вишиванки, професійних свят – Дня юриста та Дня працівників суду, і відзначення урочистостей з нагоди важливих державних свят – Дня Конституції та Дня Незалежності України, і підготовка до новорічних свят, і організація виставок ручних робіт працівників апарату суду тощо. Особливо це важливо для новоприйнятих працівників, які тільки адаптуються до нових умов роботи та засвоюють постулати корпоративної культури суду.

 

 

Створити справжнє свято у колективі можна лише спільними зусиллями, коли усі працівники думають і рухаються в одному напрямку. Як свідчить досвід ВААС, такі заходи сприяють згуртуванню колективу, допомагають краще пізнати інтереси колег, розкрити їхні таланти, а також дають можливість кожному працівникові висловити власні думки й ідеї щодо організації та проведення спільного дозвілля у майбутньому.

Варто сказати, що на цьому перелік варіантів спільного проведення позаробочого часу у колективу ВААС не вичерпується. Працівники апарату суду надзвичайно креативні та ініціативні і навіть попри зайнятість роботою завжди знаходять вільний час, щоб активно й пізнавально його провести.

На думку ВААС, згуртованість колективу забезпечує високий рівень корпоративної культури. Цим пояснюється, чому саме установа працює саме таким, а не іншим чином. Вона значною мірою дозволяє узгодити індивідуальні цілі кожного працівника із загальною метою суду, сформувати культурний простір, у якому усі працівники цілком поділяють цінності, норми й моделі поведінки. І саме в цьому аспекті спільне дозвілля дозволяє визначити настрої і прагнення, бажання й інтереси кожного працівника та направити їх у правильне русло, щоб забезпечити ефективність і успішність у виконанні спільної роботи.

 

Лише спільними зусиллями можна досягти найскладніших вершин!

За інформацією відділу забезпечення

діяльності апарату суду