Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. 15.04.2016 р.

Вітаю!

Сьогодні я розповім Вам про свій останній робочий день – п’ятницю.

15 квітня у місті Києві Національна школа суддів України організувала на базі Вищого адміністративного суду періодичне підвищення кваліфікації для суддів адміністративних судів. Навчання відбувалось у формі круглого столу на тему: «Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах».

Запросили взяти участь у роботі круглого столу і представників суддівського корпусу ВААС. Тому я у компанії з колегами – суддями Олегом Білоусом, Олегом Курком та Тетяною Сапальовою відбули у відрядження до столиці.

Захід поділявся на дві частини.

Перша частина круглого столу була присвячена обговоренню впливу висновків ВСУ на формування судової практики в податкових спорах та спорах, пов’язаних з функціонуванням системи електронного адміністрування.

Під час другої половини заходу ми заслухали та обговорили доповіді про вирішення окремих категорій спорів за участю органів Державної фіскальної служби та проблеми визначення дискреції в межах податкових спорів про стягнення бюджетного відшкодування ПДВ.

У перервах вдалось поспілкуватися з колегами з інших судів, оскільки у ньому брали участь судді судової палати з адміністративних справ Верховного Суду України та судді Вищого адміністративного суду України.

На завершення навчання учасникам вручили сертифікати НШСУ про підвищення кваліфікації суддів у вирішенні податкових спорів.

І так день добіг кінця. Мені було приємно ділитись із Вами розповідями про свої робочі будні.

Попереду довгоочікувані вихідні, тож я бажаю Вам гарно їх провести!

А я в свою чергу повертаюсь додому, тож до зустрічі на Вінниччині!

 

жм

Теги: