Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. 14.04.2016 р.

Вітаю!

З радістю продовжу розповідати Вам про те, чим наповнені робочі дні судді.

12961287_729887380484384_4001369832519933826_oКвітуча і тепла весна додає наснаги та бадьорості, яка мені сьогодні неабияк потрібна.

Вранці я переглянула вхідну кореспонденцію. Намагалась це зробити якомога швидше, адже попереду цілий день слухань.

У першій половині дня я брала участь у розгляді адміністративних справ, у яких головуючим суддею був мій колега, суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду Володимир Сторчак.

Пообіді я ознайомилась з матеріалами адміністративних справ, які надійшли до суду. Необхідно було вирішити питання про відкриття апеляційного провадження та призначення адміністративних справ до апеляційного розгляду. Та виявилось, що більшість апеляційних скарг подані з порушенням вимог Кодексу адміністративного судочинства України. У зв’язку з цим я готувала ухвали про залишення апеляційних скарг без руху.

На сьогодні я, як суддя-доповідач призначала до апеляційного розгляду чимало адміністративних справ. Тому другу половину дня я також провела в судових засіданнях, розглядаючи їх з суддями – членами колегії Русланом Ватаманюком та Володимиром Сторчаком. Після завершення судових засідань залишилось трохи часу до закінчення робочого дня. Цей час я вирішила присвятити підготовці повних текстів судових рішень.

Ось таким був мій робочий четвер.

Бажаю усім гарного відпочинку!

Теги: