Проект “Робочий день судді”. Заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. 11.04.2016 р.

12966730_1695329537396507_348561329_nДоброго дня, панове!

Що ж, познайомимось. Я – Жанна Мельник-Томенко, заступник голови Вінницького апеляційного адміністративного суду.

Сьогодні мій перший робочий день після відпустки. Роботи багато, то ж нам буде з Вами про що поговорити.

Як Вам уже стало відомо з розповідей заступника голови ВААС Віктора Гонтарука, заступник голови суду – це адміністративна посада. Тому ми несемо подвійну відповідальність перед суспільством.

Що ж до адміністративних обов’язків, то я представляю інтереси Вінницького апеляційного адміністративного суду на теренах України у зносинах з іншими органами виконавчої, законодавчої та судової гілок влади, курую роботу таких структурних підрозділів суду, як: відділ документального забезпечення, відділ забезпечення розгляду адміністративних справ, відділ узагальнення судової практики та аналітично-статистичної роботи. Відповідно до наказу ВААС про розподіл адміністративних повноважень заступників голови Вінницького апеляційного адміністративного суду я контролюю ведення та аналіз судової статистики у ВААС, здійснюю особистий прийом громадян, за дорученням голови суду забезпечую виконання вимог щодо підвищення кваліфікації суддів нашого суду тощо.

Звичайно, у понеділок всі обов’язки не виконуються одночасно. Послідовність виконання завдань в мене заздалегідь запланована. Сьогодні я отримала вхідну кореспонденцію, що надійшла за час моєї відсутності. Листів багато, кожен потребує детального вивчення та сортування.

Протягом дня готувала ухвали про відкриття апеляційного провадження та призначення адміністративних справ до апеляційного розгляду. Готові ухвали разом з матеріалами справ передала секретарю судового засідання для подальшого ознайомлення сторін з процесуальними рухом адміністративних справ.

З метою підвищення якості судочинства я здійснюю інформаційно-аналітичне забезпечення суддів. Перед тим, як довести до відома суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду аналітичні відомості, мені необхідно ретельно підготуватись. Для цього я виокремила другу половину дня.

Так завершився мій понеділок.

Гарного усім настрою!

Теги: