Проект “Робочий день судді”. Суддя ВААС Тетяна Драчук. 03.12.2015 р.

Вчора був насичений день. Втома від нього відчувається й сьогодні.

8:30. Початок нового робочого дня. Як і кожного ранку, перший моїм гостем стає працівник відділу прийому Віталій. Він кожного ранку приходить до усіх суддів зі свіжою вхідною кореспонденцією від осіб, які беруть участь у справах.

Серед різноманітних заяв, клопотань та заперечень мені трапляється заява цікавого змісту. Це подяка від сторони у справі, у якій ми прийняли рішення з дуже важливої та болючої теми, що стосується заробітної плати працівника апарату суду.

1

Скажу відверто: дуже приємно, коли люди цінують твою працю і дякують за неї. Тоді одразу зникають і втома, і поганий настрій.

О дев’ятій поспішаю до зали судового засідання. Я в колегії. Йдемо в засідання. На сьогодні призначено багато різних та складних справ.

Працюємо аж до обідньої перерви. О 12:30 домовляємось з колегами разом пообідати.

По закінченню обідньої перерви одразу ж запрошую до себе помічника, щоб з’ясувати стан виконання вимог ухвал про залишення апеляційних скарг без руху. Також вирішуємо питання про відкриття провадження у справах, які надійшли вчора.

Далі берусь за підготовку повних текстів судових рішень у справах, які вчора відслухали під моїм головуванням. Робота триває до вечора. У рішенні усе потрібно ретельно описати.

На годиннику вже близько вісімнадцятої, а сьогодні на 18:30 батьківські збори у обох доньок. Тому батьківський обов’язок ми з чоловіком ділимо порівну. Я біжу до старшої доньки, а він – до меншої.

Гарного усім вечора! До завтра!)

2

Теги: