Проект “Робочий день судді”. Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин. 20.04.2016 р.

Радий вітати усіх, хто слідкує за рубрикою «Робочий день судді»!

Зранку за вікном чудова весняна погода, яка налаштувала на позитивний лад та плідну роботу, що, у свою чергу, означало одне – все заплановане обов’язково вдасться. Змушений повідомити, що сьогодні моя розповідь, на жаль, коротка, однак, мій робочий день – не менш продуктивний. Робота керівника вимагає постійного руху вперед. Активність узгоджується із моєю життєвою позицією. Службові відрядження та навчальні семінари, виїзні робочі зустрічі – ось динаміка моєї роботи. І сьогодні я відбув у заплановане напередодні відрядження до одного із мальовничих міст подільської землі – Хмельницького, адміністративний суд, розташований у якому, є судом нашого апеляційного округу.

До сусідньої області вирушив разом із моїм заступником Жанною Мельник-Томенко та суддею-спікером Вінницького апеляційного адміністративного суду Андрієм Загороднюком.

Хочу наголосити на тому, що в судах адміністративного підпорядкування не існує: Вінницький апеляційний адмінсуд – суд апеляційної інстанції, який здійснює перегляд рішень судів першої інстанції. Територіальна юрисдикція ВААС поширюється на три області: Вінницьку, Хмельницьку та Чернівецьку, в яких, відповідно, функціонують 3 окружні адміністративні суди. Окрім того, у межах юрисдикції Вінницького апеляційного адмінсуду знаходяться і 65 місцевих загальних судів як адміністративних. Громадяни та юридичні особи не завжди погоджуються із діяльністю органів влади, а тому до судів надходить чимала кількість позовів щодо їх дій чи бездіяльності. Варто зазначити, не зменшується і кількість адміністративних справ у Хмельницькому окружному адміністративному суді.

Відтак, з колегами обговорили питання професійної взаємодії, судової практики і стану судочинства в апеляційному окрузі, а також інші актуальні робочі питання, пов’язані із діяльністю судових установ.

Усе заплановане виконано.

Бажаю усім гарного вечора. Маю надію, що усі плани та цілі, які Ви поставили перед собою на сьогодні, підкорились Вашій наполегливості та професійності.

До зустрічі!

Теги: