Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Заступника керівника апарату. Олександр Кравчук. 07.10.2016р.

Доброго дня!

Шкода, але вже підійшов до завершення мій «Робочий тиждень». Звичайно, не вдалося вмістити все насичене подіями життя колективу Вінницького апеляційного адміністративного суду у вельми коротку розповідь довжиною в п’ять робочих днів.

Хочу зазначити, що дуже приємно бути частиною цього професійного привітного колективу. Особливо приємно говорити гарні слова на адресу нашого дружнього колективу напередодні свята – Дня юриста.

 

 

Звичайно, сьогодні хочеться побажати колегам правникам наснаги, непереборної витримки, лише гарних вражень та позитиву від професійної діяльності, адже професія юриста є беззаперечно значимою у сучасному суспільстві, носії цієї професії надають можливість пересічним громадянам відстоювати свої права та свободи у цивілізований мирний спосіб.

Хочеться висловити подяку правникам судових інституцій, адже лише наша спільна робота може бути запорукою успіху у справах. Зокрема, керівництву та працівникам Державної судової адміністрації України – за те, що завжди переймаються робочими питаннями суду, з повною віддачею і всіляко допомагають у вирішенні питань будь-якої складності. Національній школі суддів України – за створення можливостей навчання, покращення професійних навичок та поглиблення юридичних знань. А Координаторам міжнародних правничих проектів ОБСЄ, USAID – за те, що поділилися своїми знаннями.

Сьогодні нахлинули спогади, які допомогли нагадати свій професійний шлях та всіх, хто допомагав набувати юридичних знань, професійних навичок, формувати світогляд правника, ділився власним, вже набутим професійним досвідом. Особливо завдячую сьогодні за те, що звертали мою увагу на необхідність щоденної роботи над собою, виховували жагу до постійного розвитку, скеровували до опанування актуальних новацій, дали можливість спробувати свої сили у різноманітних життєвих ситуаціях, відчути на собі і наслідки як визнання, так і критики, дали змогу перевірити себе на міцність.

Проте основне, за що вдячний, – це за те, що допомогли зрозуміти, що найважче, але найважливіше – це вміти за будь-яких обставин підтримувати в собі основне прагнення, основну мету життя – бути людиною! Тому ще раз висловлюю слова вдячності та вітаю з професійним святом!!!

І пам’ятайте, що мети досягає той, хто її прагне!

Теги: