Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Заступника керівника апарату. Олександр Кравчук. 06.10.2016р.

Вітаю Вас знову!

Сьогодні вже четвер, і завтра останній робочий день на цьому тижні, а хочеться ще так багато розповісти про наші спільні з колегами справи. Тринадцять відділів і стільки яскравих облич та особистостей! Беззаперечно, кожен виконує свою незамінну та важливу частинку роботи. Допомогти мені познайомити одразу з усіма можуть лише сучасні засоби комунікацій.

Так, з самого початку процесуальної діяльності Вінницького апеляційного адміністративного суду успішно функціонує офіційний сайт. Звичайно, головна мета його створення та використання – це, передусім, доступність та зручність для учасників судового процесу в отриманні наших адміністративних послуг.

У сучасному швидкому темпі життя як звичайних громадян так, і професійних юристів усі відчувають цінність кожної заощадженої хвилини. І ми цінуємо час кожного та постійно працюємо над впровадженням нових та покращенням вже створених інтерактивних адміністративних послуг ВААС. Тому всіх запрошую зайти на наш веб-сайт, ознайомитись та, за потреби, одразу скористатися послугами суду у зручний спосіб http://www.vaas.gov.ua/

Окрім того, на головній сторінці сайту суду ви завжди можете ознайомитись з останніми правничими новинами, світлинами та яскравими подіями з життя Вінницького апеляційного адміністративного суду. І сьогодні саме такий день – урочистості з нагоди професійного свята «День юриста України».

 

 

Чудова нагода зібратися всім разом, привітати та подякувати один одному. Ми цінуємо кожного працівника, але найнаполегливіші в роботі сьогодні отримали грамоти та подяки від голови суду Кузьмишина Віталія Миколайовича, тому що завзятим від пильного погляду керівництва суду не уникнути високої оцінки, їхнього особистого внеску в робочий процес. Переконаний, що сьогодні сторінка суду і особисті сторінки працівників апарату суду у соціальній мережі Facebook будуть рясніти незабутніми фото та селфі з почесними нагородами та, звичайно, щирими привітаннями від колег, що з легкістю зможуть передати ту дружню й теплу атмосферу, яка панує у колективі Вінницького апеляційного адміністративного суду щодня!

Додавайте нас у друзі! Будемо раді товаришувати з вами!

Завершується робочий час. Тому кажу всім: «До побачення!»

P.S. Завтра «Всесвітній день посмішки», отож запасайтесь гарним настроєм та посмішками, даруйте їх близьким! Особисто я захоплю їх якнайбільше та з радістю поділюсь завтра ними з колективом ВААС!

Теги: