Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Заступника керівника апарату. Олександр Кравчук. 04.10.2016р.

Мої вітання усім!

Залюбки продовжую вас знайомити з моїми трудовими буднями.

Зранку, як завжди, перевіряю робочу електронну скриньку, перечитую всі отримані електронні листи та надіслану інформацію від структурних підрозділів суду, потім – паперову кореспонденцію. Все термінове одразу скеровується до опрацювання та виконання, а решту, після осмислення, відповідно, розкладаєш по полицям власного розуму згідно з тим, що пріоритетніше.

 

 

Потім переходжу до раніше запланованих на цей день справ. Так, на 15.00 зазначена робоча щотижнева нарада на об’єкті реконструкції та реставрації – будівлі, виділеної для розміщення в подальшому Вінницького апеляційного адміністративного суду. Отже, необхідно опрацювати ряд документів, зокрема проектну та кошторисну документацію, проаналізувати умови договору з підрядною будівельною організацією, серед яких зазначено обов’язки виконавця ремонтно-реставраційних робіт.

Особливу увагу, спільно з колегами з відділу господарського забезпечення, приділяємо календарному плану робіт, адже дотримання плану є запорукою своєчасного виконання. Наразі з власного досвіду можу сказати, що запорукою успіху як у будівництві,так і у всіх інших галузях є якісний тайм-менеджмент.

На загальній нараді, окрім працівників Вінницького апеляційного адміністративного суду, присутні керівники підрядної будівельної організації, представники проектного підрозділу, головний архітектор проекту, головний інженер проекту, виконавець робіт, а також фахівець зі здійснення технічного нагляду за якістю робіт, що був залучений за ініціативою керівництва суду. Нарада на об’єкті триває більше години, адже необхідно приділити увагу кожному важливому питанню, прийняти необхідне рішення, узгодити всі проблемні питання, яких у будівництві,як завжди, достатньо! Але спільними зусиллями все буде вирішено та виконано, адже нашому колективу не вперше обирати високі цілі і впевнено слідувати їм.

Особливістю цієї будівлі є те, що вона є пам’яткою архітектури та зберігає історію засідань першого уряду Української Народної Республіки, штабу Першої української радянської дивізії та Подільського губернського комітету. Передачі вказаної будівлі для розміщення суду слугувало її зручне розміщення – а отже, доступність та зручність для громадян, а також її історичне значення – а отже, відповідність статусу судової установи та необхідність збереження цієї пам’ятки у державній власності.

На сьогодні зусиллями Вінницького апеляційного адміністративного суду вже осилено досить велику частину робіт: проведено укріплення конструкції будівлі, повністю відбудовано мансардний поверх, який був зруйнований під час Другої світової війни, поновлено фасад будівлі.

Тому майже щодня, проїжджаючи повз цю будівлю, мою душу зігріває думка, що у цьому масштабному проекті щодо порятунку пам’ятки архітектури та окраси міста є і мій невеликий внесок.

Всім гарного вечора та приємного відпочинку!

Теги: