Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Заступника керівника апарату. Олександр Кравчук. 03.10.2016р.

Радий вітати всіх читачів рубрики «Робочий день працівника апарату суду», маю чудову нагоду цей робочий тиждень провести з Вами.

Я, Олександр Кравчук, у Вінницькому апеляційному адміністративному суді займаю посаду заступника керівника апарату.

Якщо коротко про власний професійний шлях у судовій системі України, то розпочинав із роботи на посаді спеціаліста в суді загальної юрисдикції ще у 2009 році, до Вінницького апеляційного адміністративного суду, вже маючи досвід роботи, працевлаштувався за результатами конкурсного відбору у 2012.

Стосовно персональних обов’язків заступника керівника апарату суду то це і взаємодія з Державною судовою адміністрацією України, з її відповідним територіальним управлінням, органами суддівського самоврядування, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими установами й організаціями, засобами масової інформації з питань забезпечення діяльності суду, і контроль та координація роботи окремих структурних підрозділів суду.

Протягом цього тижня я маю намір донести до Вас ту робочу атмосферу, яка постійно панує у нашому колективі, ознайомити Вас із колом посадових обов’язків, працівника на керівній посаді суду апеляційної інстанції, допомогти побачити роботу апарату суду із середини… Як це мені вдасться, буде видно…

Розпочнемо. Сьогодні початок робочого тижня, а отже яким його заплануємо, таким він і буде, тому понеділок розпочинається із щотижневої робочої наради керівництва апарату суду та начальників структурних підрозділів, яких у Вінницькому апеляційному адміністративному суді наразі тринадцять. Як завжди, звітуємо про те, що вже зроблено й одночасно плануємо всі наші спільні справи на найближчі п’ять днів.

Нарада проходить у форматі ділового та доброзичливого спілкування, адже в нас єдина мета ефективна та якісна робота апарату суду щодо обслуговуванню судового процесу та надання адміністративних послуг відвідувачам суду.

Так, все правильно, саме зручність та комфорт перебування кожного відвідувача ВААС є пріоритетним напрямком нашої щоденної роботи, тому приміщення обладнане саме під потреби учасників судового процесу.

Але, як говориться, краще один раз побачити ніж 10 разів почути, чи як у нашому випадку прочитати, тому радо запрошую Вас на екскурсію будівлею суду за допомогою віртуального мандрівника.

Всім гарного вечора! Продовження завтра…

Теги: