Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Спеціаліст I категорії відділу організаційно-методичної роботи та контролю Вікторія Козак. 15.04.2016 р.

DSC_9540Доброго дня! Кожна п’ятниця – це маленьке свято! У всіх гарний настрій, адже попереду вихідні.

Проте потрібно налаштуватись на робочий лад та ще трошки попрацювати. На нараді начальник відділу розподілив термінові та планові завдання між працівниками і наголосив на необхідності звітувати в кінці робочого тижня про стан виконання покладених на кожного доручень. Не гаючи часу, у першу чергу, берусь за контроль над виконанням доручень керівництва суду. Для цього я відслідковую строки, дізнаюсь у відповідальних осіб, на якому етапі виконання вони знаходяться, та нагадую про кінцевий термін виконання доручення.

Після обідньої перерви я здійснювала моніторинг офіційного веб-сайту ВААС та сторінок суду у соціальних мережах. Після цього на виконання доручення начальника відділу моніторила інформацію щодо системи оцінки якості роботи суду, розроблену за підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя», та іншу актуальну інформацію на цю тему.

Ось і настав останній день моїх з Вами бесід. Згадався влучний вислів одного з відомих сатириків: «От усі так радіють кінцю робочого тижня, а я вважаю, що потрібно жити так, ніби кожен день – п’ятниця, любити те, чим ти займаєшся, і тоді тиждень не буде так лякати понеділком».

А я прощаюсь з Вами і бажаю усім гарно відпочити, набратися сил та натхнення на новий робочий тиждень.

Теги: