Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Спеціаліст I категорії відділу організаційно-методичної роботи та контролю Вікторія Козак. 14.04.2016 р.

DSC_9528Доброго дня! Cьогодні я розповім про свій ще один робочий день!

На нараді з начальником відділу кожен отримав перелік завдань, які необхідно виконати протягом дня. Тож після наради я одразу взялася за роботу і приступила до моніторингу виконання плану роботи відділу та суду. У нашому суді діють норми Положення про планування роботи Вінницького апеляційного адміністративного суду, які передбачають піврічне та оперативне планування роботи. Це необхідно для належної організації роботи суду та ефективного виконання своїх повноважень, тому контроль за виконанням і дотриманням строків є важливим та підлягає звітуванню керівникові структурного підрозділу та керівництву суду.

Після обіду я займалась організаційними питаннями з приводу зустрічі студентів технологічно-промислового коледжу ВНАУ, яка запланована на 18.04.2016. Двері Вінницького апеляційного адміністративного суду завжди відкриті для учнів та студентів, які бажають поповнити скарбницю своїх знань щодо організації роботи судової системи, особливостей функціонування адміністративної юстиції та, звичайно, визначитися, чи бажають вони працювати у цій галузі, так би мовити побачити увесь механізм у дії.

Ось і промайнув четвер. Вже час збиратися додому.

Тож усім гарного вечора та до нових зустрічей!

 

 

Теги: