Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Секретар судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Нечаюк Тетяна. 19.04.2016 р.

Доброго дня!

«Життя – річ бурхлива й непередбачувана». Цей вислів дуже точно розповідає про те, як вчора закінчився мій робочий день. Щоранку я складаю план першочергових завдань, щоб по можливості ефективно та якісно виконувати свою роботу. Ось і на цей день в мене були заплановані завдання, які обов’язково треба виконати. Але ні.

Близько 17 години начальник відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Ольга Заболотна повідомила мене, що надійшла виборча справа. Комп’ютерною програмою «Діловодство спеціалізованого суду» було визначено головуючим суддею Тетяну Драчук, з якою я співпрацюю майже рік, а тому залишилась на робочому місці в очікуванні рішення судді.

Вівторок розпочався з виборчої справи, яка повинна бути вирішена у дводенний строк після надходження апеляційної скарги. У справі відкрили апеляційне провадження та призначили на 20 квітня 2016 року, а тому треба було оперативно повідомити учасників процесу та Центральну виборчу комісію. Саме цьому я присвятила першу половину дня: склала повістку про виклик до суду, направила електронні листи та склала телефонограми відповідно до ст. 38 Кодексу адміністративного судочинства України. Далі сформувала справу та передала її помічнику судді.

До обіду ще треба було встигнути зробити та підписати у начальника відділу супровідні листи про долучення заяв у справах, які повернулися до суду першої інстанції. Ще одне із завдань виконано, документи підписані і завтра будуть направлені до відповідних судів.

 

 

Ось так плавно переходимо до другої половини робочого дня. Середа – день слухань справ Тетяни Драчук. Тому сьогодні я перевіряю поштові повідомлення, які повернулися до суду. У деяких справах вони відсутні, так що потрібно перевірити, чи отримали сторони ухвали та повістки про виклик до суду. Починаю спілкування зі сторонами у справах для того, щоб знати, хто і коли отримав листи про дату, час та місце розгляду справи. За підсумком можу сказати, що до судових засідань готова.

Дуже вчасно помічник судді приніс справи, провадження у яких було відкрито. Так що починаю виготовляти копії ухвал, повістки про виклик до суду, направляю смс-повідомлення та електронні листи сторонам у справі. Після цього формую реєстр поштових відправлень.

Ось і непомітно за роботою день добігає кінця.

Так що всім гарного вечора, і зустрінемось завтра.

Теги: