Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу забезпечення судового процесу. Ірина Бернацька. 23.09.2016р.

Вітаю!

Ось так непомітно і промайнув робочий тиждень. Сьогодні п’ятниця, а отже – час підбивати підсумки та складати план на наступний тиждень.

Як зазвичай, ранок розпочався з наради та визначення обсягу роботи на сьогодні. У п’ятницю потрібно максимально акумулювати сили, адже, окрім виконання щоденних обов’язків, необхідно здійснити підготовку аналітичних довідок про результати роботи за тиждень.

Тож сьогодні я узагальнювала усю інформацію, надану працівниками очолюваного мною відділу, та готувала загальну довідку для висвітлення на веб-сайті суду та звітування під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів.

Разом з тим сьогодні здійснила запланований на початку тижня контроль за виконанням окремих ухвал, винесених суддями ВААС, та проаналізувала стан їхнього виконання.

Водночас протягом дня надавала методичну та практичну допомогу працівникам відділу під час формування матеріалів справ.

І наостанок, користуючись нагодою, хочу ще раз запросити усіх креативних, комунікативних, творчих та працьовитих особистостей взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад секретарів судових засідань відділу забезпечення судового процесу.

Поспішайте стати частинкою великої дружньої команди ВААС. Ми чекаємо саме на Вас!

Ну ось і настав час прощатися. Дякую, що слідкували за моїм робочим тижнем!

Бажаю усім гарних вихідних!

На все добре!

Теги: