Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу забезпечення судового процесу. Ірина Бернацька. 22.09.2016р.

Рада вітати усіх, хто слідкує за моїми нарисами!

Сьогодні четвер, робочий тиждень триває, і я продовжую Вас знайомити зі своєю роботою.

День розпочала з перевірки електронної судової пошти: детально вивчала вхідні листи. Далі опрацювала заяви та листи, що надійшли до відділу забезпечення судового процесу поштою та передала секретарям судових засідань для долучення до матеріалів адміністративних справ.

Серед кореспонденції виявилась заява про отримання виконавчого листа в адміністративній справі, що перебуває у провадженні судді, а тому невідкладно передала її секретарю для виготовлення проекту та видачі виконавчого листа.

Так, відповідно до ч. 2 ст. 258 КАС України та п. 6.2.7 Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 17.12.2016 № 174, виконавчий лист видається судом першої інстанції.

Якщо за результатами перегляду справи суд апеляційної чи касаційної інстанції залишить прийняте по суті позовних вимог рішення без змін, ухвалить нове судове рішення по суті позовних вимог чи змінить судове рішення, то виконавчий лист видається судом апеляційної чи касаційної інстанції, за умови, що заява особи про видачу виконавчого листа надійшла до моменту повернення адміністративної справи до суду першої інстанції.

У другій половині дня здійснювала роботу щодо контролю за своєчасним поверненням адміністративних справ до інших судів.

Окрім цього, здійснювала перевірку правильності оформлення документів, які формують секретарі судових засідань у справах, що перебувають у провадженні суддів.

На годиннику вже 17:00, і ще один робочий день добіг кінця.

Я ж з Вами прощаюсь до завтра та зичу приємного вечора.

І не забувайте приносити додому гарний настрій, адже там на вас чекають найрідніші люди!

Теги: