Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу забезпечення судового процесу. Ірина Бернацька. 21.09.2016р.

Доброго і світлого усім дня!

Передусім хочу привітати християн східного обряду, які сьогодні відзначають Різдво Пресвятої Богородиці, побажати здоров’я душі і тіла та мирного неба над головою.

Ось і середа: середина тижня уже позаду, і настав час підбити перші підсумки робочого тижня. Дещо уже зроблено за планом, а дещо необхідно ще зробити, правильно розпланувавши час, оскільки залишається лише два дні до завершення робочого тижня.

Ранок видався прохолодним, але у колі працівників нашого відділу швиденько зігріваєшся, адже першою сьогодні була традиційна нарада і розподіл щоденних обов’язків.

Після здійснила бронювання залів судових засідань в інших судах для проведення розгляду справ у режимі відеоконференції в онлайн-системі бронювання майданчиків відеоконференції на офіційному веб порталі «Судової влади України».

Варто зазначити, що статтею 122-1 КАС України визначено, що суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, іншого учасника адміністративного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Судді ВААС завжди йдуть на зустріч учасникам судового процесу. За наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою призначають розгляд справи в режимі відеоконференцзв’язку.

Оскільки до Вінницького апеляційного адміністративного округу входять три області: Вінницька, Хмельницька та Чернівецька, то проводити судові засідання в режимі відеоконференції досить зручно, адже це економить час та кошти громадян.

У ВААС створено всі необхідні умови для проведення судового засідання в режимі відеоконференцзв’язку, адже завдяки керівництву суду усі зали судових засідань обладнані новою відео- та аудіотехнікою.

У другій половині дня надавала методичну та практичну допомогу працівникам відділу під час формування матеріалів адміністративних справ.

Водночас паралельно контролювала функціонування єдиної системи організаційного забезпечення розгляду судових справ.

Ну ось так за роботою сплинув ще один день.

А я кажу вам до побачення і бажаю гарного вечора!

Бережіть себе та рідних!

Теги: