Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу забезпечення судового процесу. Ірина Бернацька. 20.09.2016р.

Вітаю!

Сьогодні вівторок, і я продовжую рубрику «Робочий день працівника апарату суду».

Ранок розпочався з оперативної наради з працівниками відділу, під час якої ми обговорили обсяг завдань, який потрібно опрацювати кожному працівнику.

Далі за планом разом з працівником відділу інформаційно-технічного забезпечення здійснила перевірку справності комп’ютерної та оргтехніки у залах судових засідань та у холі 2-го поверху. Адже у період з 19.09.2016 по 23.09.2016 суддями ВААС до розгляду у відкритому судовому засіданні призначено 145 справ, і надзвичайно важливо, щоб уся техніка була справною і працювала, як «швейцарський годинник», а призначені справи були розглянуті вчасно відповідно до положень КАС України.

При цьому секретар судового засідання, згідно зі ст. 63 КАС України, забезпечує контроль за повним фіксуванням судового засідання технічними засобами та веде журнал судового засідання. Окрім цього, за ініціативою керівництва суду у залах судових засідань ВААС, а також у вестибюлях першого та другого поверхів Будинку адміністративних судів встановлено веб-камери, завдяки яким користувачі офіційного веб-сайту суду можуть переглядати в режимі онлайн судові засідання та процес підготовки до них. А тому секретарі судових засідань забезпечують і контроль за онлайн – трансляцією.

Разом з тим варто зазначити, що ВААС є одним з найкращих судів України, що підтверджується результатами опитування відвідувачів суду, проведеного у червні 2016 року в рамках проекту «Система оцінювання якості роботи суду: «Стандарти, критерії, показники та методи» (СОРС) за модулем «Задоволеність роботою суду учасників провадження» (його результати були оприлюднені на веб-сайті ВААС). Респонденти оцінили комфортність перебування в суді майже на «5» (за 5-бальною шкалою), і я як начальник відділу забезпечення судового процесу протягом дня періодично здійснюю контроль за станом холу 2-го поверху, де розміщені місця для очікування учасників судового процесу.

Ближче до 15:30 здійснюю роботу щодо контролю за своєчасним поверненням адміністративних справ, які перебувають у провадженні суддів ВААС, до судів першої інстанції.

От і завершився мій робочий день. Вам же, шановні читачі, бажаю побільше посміхатись. «Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій» (Бенедикт Спіноза).

Дякую за увагу та до завтра!

Теги: