Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу забезпечення судового процесу. Ірина Бернацька. 19.09.2016р.

Щиро вітаю усіх читачів рубрики «Робочий день працівника апарату суду» та бажаю вдалого робочого тижня в гарному настрої та бадьорому дусі!

Прийнявши естафету від начальника відділу аналітично-статистичної роботи ВААС, спробую і я в тому ж спортивному запалі знайомити Вас з роботою нашого суду загалом, та безпосередньо зі специфікою роботи відділу забезпечення судового процесу.

Традиційно розпочну зі знайомства, я Ірина Бернацька – начальник відділу забезпечення судового процесу. Хоч і очолюю цей структурний підрозділ не досить довго (лише з квітня 2016 року), але сміливо можу сказати, що відділ забезпечення судового процесу – це легені нашого суду, адже організація належного забезпечення судового процесу лежить на тендітних плечах (у відділі працюють лише дівчата) працівників нашого відділу.

Про тонкощі роботи відділу неодноразово розповідалось у цій рубриці, тому більш детально зупинюсь саме на організації роботи, чим безпосередньо і займаюсь.

Як зазвичай ранок понеділка розпочався з підготовки інформаційних довідок для керівництва суду та інформації для висвітлення на офіційному веб-сайті ВААС. Далі по графіку відбулась оперативна нарада з керівником апарату суду, де я прозвітувала про виконану роботу за минулий тиждень. Потім відбулась невеличка нарада з працівниками відділу, де ми обговорили план роботи на тиждень та розподілили функціональні обов’язки.

Окрім цього, упродовж дня я здійснювала роботу щодо направлення та контролю своєчасного повернення адміністративних справ, що перебували у провадженні суддів, до судів першої інстанції. Водночас здійснювала розподіл справ, що перебувають у провадженні суддів для подальшого формування матеріалів справи між секретарями судових засідань відповідно до складності та навантаження.

Робота начальника відділу забезпечення судового процесу потребує неабиякої уважності та пильності, адже працівники відділу працюють з процесуальними документами, а тому я завжди намагаюсь бути в тонусі, чого і вам бажаю.

Насиченим і продуктивним видався робочий день, та й непомітно підійшов до свого завершення, а тому вимушена з вами попрощатись.

Бажаю усім гарного вечора у колі рідних та друзів. До зустрічі завтра!

Теги: