Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер. Олена Коваль. 26.09.2016р.

Доброго дня усім читачам рубрики «Робочий день працівника апарату суду»!

Протягом цього робочого тижня про свою роботу розповідатиму Вам я, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Вінницького апеляційного адміністративного суду Олена Коваль.

 

 

Зранку чудова осіння погода, яка налаштувала на позитивний лад та плідну роботу. А досвід говорить, якщо день починається в гарному настрої – все заплановане виходить легко.

Дозвольте спочатку розповісти про напрямки роботи відділу. Основні завдання та функції відділу:

– забезпечення ведення бухгалтерського обліку фінансової діяльності;

– складання бюджетної пропозиції (потреби суду) та підготовка матеріалів до проекту Державного бюджету України;

– забезпечення правильності використання фонду заробітної плати, суворого дотримання штатної, фінансової і касової дисципліни;

– організація матеріально-технічного забезпечення суду;

– забезпечення складання податкової й бухгалтерської звітності на основі достовірних первинних документів тощо.

Я як керівник відділу організовую та контролюю роботу відділу і несу відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

А тепер повернімось до робочого ранку. Ранок розпочався з опрацювання листів, які надійшли на електронну пошту, та моніторингу змін до законодавства. Потім взяла участь у щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів, на якій обговорили роботу відділів за попередній тиждень та плани і завдання на поточний.

Після наради обговорили у відділі першочергові завдання, контрольні доручення та стан їхнього виконання.

Наступний крок – підписання первинних документів, підготовлених працівниками відділу, щодо проведення оплат та отримання товару чи послуг. Також до кола моїх обов’язків входить ознайомлення з проектами наказів, підготовлених відділом по роботі з персоналом і їх візування.

У другій половині дня перевіряла відповідність проведених у вересні оплат до затверджених у додатку до річного плану на 2016 рік (зі змінами) предметів закупівлі, адже під час планування неможливо врахувати всіх потреб на організацію судового процесу.

Так і добіг кінця перший робочий день тижня. Сподіваюсь завтра зустрітися з вами, як завжди, у гарному настрої.

Бажаю усім гарного вечора. До зустрічі!

Теги: