Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер. Олена Коваль. 30.09.2016р.

Вітаю усіх читачів рубрики «Робочий день працівника апарату суду» в цей святковий і останній на цьому тижні робочий день!

30 вересня церква вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, які постраждали за християнську віру.

У цей день я вітаю свою дорогу донечку з Днем ангела. Софія – моя радість і гордість!

Традиційно день розпочався зі складання ефективного плану на сьогодні та огляду електронної пошти і листів, які ми отримуємо за допомогою так званого «документального ліфта» через відділ надання інформаційних послуг та діловодства суду. Однак час на обговорення з колегами планів на день дуже обмежений, тому що поспішаю разом з заступником Вітою Мамчур на семінар-практикум «Реалізація вимог нової нормативної бази з питань бухгалтерського обліку та звітності», реєстрація на який починається о 9:00 в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Семінар видався дуже насиченим, лектори (Олена Чечуліна, Наталія Сушко), чиї прізвища широко відомі фахівцям фінансової та бухгалтерської справи, дали ґрунтовний огляд нових стандартів бухгалтерського обліку та ключі до вирішення найпроблемніших питань господарської діяльності бюджетних установ.

Наш відділ не лише вдосконалює свої знання щодо бухгалтерського обліку в бюджетних установах, але й знайомиться з історією своєї Батьківщини – України.

Ми з колегами вже неодноразово відвідували славне місто Львів, побували в стародавніх замках Львівщини та замку Радомисль, на Вінниччині завітали до музею Чайковського у Браїлові та оглянули костели і церкви Бару, Жмеринки й Браїлова. Сьогодні під час перерви також планували напрямки нових подорожей – Острог, Чигирин чи Кам’янець-Подільський, адже в Україні стільки гарних пам’яток історії.

П’ятниця – це день, коли ми аналізуємо та підсумовуємо роботу, виконану за тиждень, а тому і сьогодні не виняток.

У другій половині дня підготувала звіт для керівництва суду про стан виконання плану за тиждень, що минає, та склала план на наступний тиждень, щоб нічого важливого не пропустити.

Готувала заявку на фінансування поточних видатків для раціонального витрачання коштів на потреби суду. Так, насичено і непомітно за роботою, збіг цей день.

Дякую тим, хто слідкував за моїми дописами, і сподіваюсь, що зацікавила Вас особливостями роботи нашого відділу.

Усім вдячна за виділений на рубрику час!

Гарних усім вихідних та до нових зустрічей!

Теги: