Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер. Олена Коваль. 29.09.2016р.

Вітаю! Сьогодні вже четвер, а зробити до кінця тижня потрібно ще дуже багато. Тому до праці!

Швидко перевіряю вхідну електронну пошту і збираю оперативну нараду з працівниками відділу щодо завдань на наступні два дні. Потрібно врахувати всі нюанси, адже не за горами квартальний звіт.

Якщо відділ забезпечення судового процесу порівнюють з легенями суду, то відділ матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – беззаперечно система його живлення і кровотворення, бо щонайменшу потребу працівників суду та його відвідувачів має забезпечувати саме наш відділ. Тому наступним етапом було обговорення з виконувачем обов’язків керівника апарату суду Олександром Кравчуком проблемних питань щодо укладення нових договорів на придбання товарів та виконання послуг.

О 9.45 – коротка перерва, можливість випити ковточок кави, заглянути у Фейсбук. Потім разом з Олександром Кравчуком та Ярославом Юргілевичем, заступником начальника господарського відділу, здійснила обхід приміщення. Це дозволяє своєчасно виявити всі проблеми у суді, щоб вжити оперативних заходів для усунення їх, а також з’ясувати потреби суддів, працівників апарату та відвідувачів суду. Робота досить тривала, адже треба почути кожного.

Далі вивчала можливості перерозподілу видатків в межах призначень на комунальні послуги на оплату енергоносіїв та теплової енергії: незабаром розпочнеться опалювальний сезон, треба все ретельно прорахувати! Дала завдання працівникам відділу Валентині Лесніковій, відповідальній за оплату комунальних послуг, та Вірі Черниковій (її напрямок діяльності – оплата праці) зробити прогноз економії видатків на сплату податків та планових платежів до кінця року.

По обіді займалась підготовкою до квартальної звітності, перевіркою та підписанням контролю до ДСА України про здійснення видатків на оплату праці. Він вже готовий (і це тішить), тому що зарплату ми маємо отримати вже сьогодні. О 15.00 взяла участь у семінарі, який проводила заступник начальника відділу по роботі з персоналом Інна Павловська, щодо заповнення електронної декларації у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”. У нашому суді приділяється неабияка увага вивченню новацій з таких питань.

І останнє із запланованих на сьогодні великих завдань – проведення аналізу дзвінків зі службових стаціонарних телефонів. Хочу відмітити, що займаюся цим регулярно в рамках заходів з економії державних коштів та недопущення витрат бюджету на виконання постанови КМУ від 01.03.2014 № 65. Аналіз телефонних розмов не тільки сприяє зменшенню прямих витрат на послуги телефонного зв’язку, а навіть дозволяє ТОВ ТК «Вінтелепорт» за нашим зверненням зменшити для суду щомісячну тарифну плату за послуги бізнес-зв’язку.

Ось і добіг свого кінця черговий робочий день.

Дякую всім за увагу. До зустрічі завтра.

Теги: