Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер. Олена Коваль. 28.09.2016р.

Доброго дня!

З радістю продовжу розповідати Вам про те, як проходять мої робочі дні.

Ще до початку робочого дня встигла обійти клумби на прибудинковій території. З початком осені їхній вигляд погіршився, а тому у п’ятницю залишимось з дівчатами після роботи, щоб надати клумбам привабливості.

Ранок вже традиційно розпочала з перегляду електронної пошти та ознайомлення з первинними документами.

О 10:00 я взяла участь у тренінгу, який було проведено на базі Київського апеляційного адміністративного суду представниками Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) в режимі онлайн. Під час тренінгу розповідали про правила заповнення електронної декларації у системі “Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та надавали відповіді на актуальні запитання щодо особливостей заповнення електронних декларацій.

Так і закінчилась перша половина дня. Під час обідньої перерви обговорювали з працівниками відділу отриману під час тренінгу інформацію. Другу половину дня розпочала зі спілкування з головним спеціалістом Вірою Черниковою, до кола обов’язків якої входить нарахування та перерахування на карткові рахунки працівників суду грошової винагороди і заробітної плати. Наразі, після отримання довідки змін до кошторису суду на 2016 рік та інформації Державної судової адміністрації України (ДСА України) щодо фінансового забезпечення суду видатками на оплату праці у 2016 році, з’явилась можливість виплатити всім працівникам суду допомогу на оздоровлення. Отже, після відповідних розрахунків готували пакет документів до органів казначейської служби для своєчасної виплати заробітної плати. Оскільки законодавство з питань бухгалтерського обліку зазнає постійних змін, у поточній роботі відділу виникло декілька питань. Оскільки функції головного розпорядника коштів Державного бюджету України щодо фінансового забезпечення суду виконує ДСА України, здійснила декілька телефонних дзвінків до управлінь головного розпорядника для оперативного вирішення цих питань.

Кінець робочого дня завершила складанням плану на завтра, занотувавши основні завдання.

Бажаю усім гарного вечора у колі рідних та друзів.

Особисто я проведу свій вечір з родиною старшого сина, потішуся маленьким Андрійчиком, якому вже 4 місяці.

До зустрічі завтра!

Теги: