Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер. Олена Коваль. 27.09.2016р.

Рада вітати усіх, хто слідкує за рубрикою «Робочий день працівника апарату суду»!

За церковним календарем 27 вересня православна церква відзначає одне з найбільших християнських свят – Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Оскільки свято Воздвиження нагадувало Христове розп’яття і смерть та прирівнювався до Великої П’ятниці, то з найдавніших часів стало традицією в цей день дотримуватись сувориго посту. Дозвольте привітати зі світлим православним святом всіх віруючих і побажати праведних справ та милосердя Господнього, душевного спокою та родинного затишку!

А тепер перейдімо до робочого ранку.

Після перегляду електронної пошти разом з головним спеціалістом Валентиною Лесніковою (вона відповідальна за документообіг у відділі) переглянули завдання та контрольні доручення, які знаходяться на виконанні у працівників відділу. Потім обговорили з працівниками відділу отриману від ДСА України інформацію про результати проведених контрольних заходів в установах судової системи в першому півріччі 2016 року.

Другу половину дня розпочала з підписання первинних документів. Поспілкувались з начальником відділу по роботі з персоналом Альоною Тищишиною щодо проектів наказів.
Наразі не тільки останній тиждень місяця, а й останній тиждень кварталу. Відповідно до графіка подання фінансової та бюджетної звітності за III квартал 2016 року термін подачі звітності засобами електронного зв’язку для судових установ Вінницької області – 10 жовтня, а тому разом із заступником Вітою Мамчур переглянули зареєстровані зобов’язання, звірили залишки матеріальних цінностей, залишки коштів на рахунках суду та стан недофінансування відповідно до плану асигнувань на 2016 рік.

Ось і добіг кінця день, який видався доволі насиченим. Поспішаю додому, адже пообіцяла донечці Софійці допомогти підготувати композицію до «Свята осені».

Маю надію, що усі плани та цілі, які Ви поставили перед собою на сьогодні, також виконані. До зустрічі завтра!

Теги: