Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Начальник відділу аналітично-статистичної роботи суду. Олена Савченко. 16.09.2016р.

Доброго дня!

Загальновідомим є факт, що пріоритетом для Вінницького апеляційного адміністративного суду є захист прав, свобод і інтересів фізичних та юридичних осіб. Разом з тим працівники Вінницького апеляційного адміністративного суду намагаються дбати і про довкілля, адже ми є його невід’ємною частинкою.

Тож сьогодні у Вінницькому апеляційному адміністративному суду на добровільній основі відбувся «День чистого довкілля».

Саме у рамках цього проекту працівники Вінницького апеляційного адміністративного суду до роботи діставались екологічно чистим транспортом – велосипедом. І цим демонстрували свою принципову позицію у складному процесі захисту довкілля.

 

 

Хочу зауважити, що більшість працівників отримали багато задоволення, драйву та позитивних емоцій, а тому, користуючись нагодою, хочемо запросити всіх відвідувачів та учасників судового процесу долучитись та зробити світ чистішим.

Про драйв та позитивні емоції можна розповідати ще довго але давайте повернемось до посадових обов’язків.

Отже, сьогодні на адресу суду надійшов лист щодо своєчасності направлення документів до ЄДРСР. Варто зазначити, що цей лист включає період за 2010-16 року, а це кілька сотень тисяч документі,в які були виготовлені та відправлені до ЄДРСР Вінницьким апеляційним адміністративним судом, адже за період роботи суду було розглянуто близько 250 тисяч адміністративних справ.

До кола моїх посадових обов’язків саме і належить здійснення контролю за своєчасним направленням рішень Вінницького апеляційного адміністративного суду до ЄДРСР, тож цей лист сьогодні опрацьовувала.

Також потрібно підготувати щотижневу інформацію щодо результатів перегляду ВААС рішень судів І-ої інстанції округу в апеляційному порядку в розрізі категорій справ для керівництва суду та інформацію для висвітлення на офіційному веб-сайті нашого суду.

Отже,всім гарних вихідних та на все добре!

Теги: