Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Керівник апарату суду. Інна Грищук. 13.10.2016р.

Доброго дня всім Вам, шановні друзі, колеги та просто любителі соціальної мережі Facebook, які слідкують за нашою постійною рубрикою «Робочий день працівника апарату суду» та в цілому за діяльністю нашого суду!

Маю вам повідомити, що сьогодні завершальний робочий день цього тижня та проекту: «Робочий день працівника апарату суду», який тривав майже рік. Його метою було ознайомити з життям одного великого колективу – Вінницького апеляційного адміністративного суду. На прикладі кожного працівника показати, що великий і складний механізм одного цілого складається з багатьох гвинтиків, що й формують потужну команду професіоналів одного з найкращих судів України.

Щоденна копітка праця суддівського корпусу ВААС та апарату суду – це злагоджена робота команди колег-однодумців, спрямована на досягнення єдиної мети – надання якісних судово-адміністративних послуг і забезпечення авторитету судової влади, що ми успішно демонструємо на прикладі нашої установи.

Дякую кожному своєму колезі за роботу, за відданість справі, креативність та наполегливість, згуртованість та відкритість, злагодженість у діях та постійне бажання вдосконалюватись на благо нашої спільної справи.

Я щаслива тим, що маю можливість працювати у найкращому колективі пліч-о-пліч з кожним працівником Вінницького апеляційного адміністративного суду.

А на завершення, напередодні Дня захисника України, хочу привітати усіх чоловіків зі святом та побажати їм сили та мужності, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба над головами!

До зустрічі у нових проектах Вінницького апеляційного адміністративного суду!

Теги: