Проект “Робочий день працівника апарату суду”. Керівник апарату суду. Інна Грищук. 10.10.2016р.

Доброго дня всім читачам рубрики «Робочий день працівника апарату суду»!

Протягом цього тижня разом з вами буду я – Інна Грищук, керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду. Упродовж наступних декількох днів намагатимуся відкрити вам таємницю того, чим же займається керівник апарату одного з найкращих судів України.

 

 

Обов’язки керівника апарату суду визначено Законом України «Про судоустрій і статус суддів», а також Типовим положенням про апарат Вінницького апеляційного адміністративного суду. Відверто кажучи, перечитуючи перелік обов’язків, які покладаються на плечі керівника апарату, стає боязко, чи під силу це одній людині. Проте, коли поруч команда однодумців, які невпинно й наполегливо працюють пліч-о-пліч для досягнення спільної мети, успіх гарантовано!!!

Отож, розпочну з робочого понеділка.

Зазвичай, двічі на день на стіл до мене потрапляє вхідна кореспонденція, яка надходить на адресу суду. Сьогоднішній ранок не виняток, і о 09.00 до мене завітав відповідальний працівник відділу надання інформаційних послуг та діловодства суду Віталій Козяр з цілою текою вхідної кореспонденції. Проставивши резолюції із вказівками щодо подальшого виконання документів, повертаю їх Віталію для направлення відповідальним особам.

До речі, хочу нагадати, що у Вінницькому апеляційному адміністративному суді передача документів виконавцям здійснюється в електронному вигляді через систему спеціальної програми під назвою «Документальний ліфт». Цей проект вже успішно протестований та впроваджений у роботу суду. Більш детально про послугу Ви можете дізнатись на нашому офіційному веб-сайті за посиланням.

Продовжує мій ранок, та й взагалі ранок всіх керівників структурних підрозділів суду, щотижнева нарада, під час якої ми спільно обговорили виконані завдання за минулий тиждень та спланували роботу на поточний. Не вдаючись до деталей, скажу, що такі наради дуже важливі для визначення повсякденних завдань та побудови командної роботи, а також формулювання подальшого розвитку стратегічних перспектив.

Варто звернути увагу, що у Вінницькому апеляційному адміністративному суді 20 жовтня 2016 року планується провести конкурс на заміщення вакантної посади секретаря судового засідання відділу забезпечення судового процесу (для перегляду натисніть тут).

Отож, після наради я спільно з начальником відділу по роботі з персоналом Альоною Тищишиною обговорила організаційні питання щодо проведення конкурсу. Враховуючи те, що одним з етапів конкурсу є електронне тестування, то до нас приєднався ще й начальник відділу інформаційно-технічного забезпечення Вадим Джижула, який поінформував про стан забезпечення комп’ютерної техніки, необхідної для забезпечення належного проведення тестування.

Окрім того, враховуючи величезне навантаження на працівників апарату суду, приймаю рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у відділі надання інформаційних послуг та діловодства суду, у відділі по роботі з персоналом, у відділі судових розпорядників та у відділі матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, підписуючи відповідний наказ.

Друга половина дня розпочалась з підписання документів, пов’язаних з комплексною системою захисту інформації, зокрема наказу про призначення комісії з категоріювання об’єктів інформаційної діяльності у Вінницькому апеляційному адміністративному суді, підготовленого начальником відділу інноваційно-інформаційних впроваджень Дмитром Грубаром. Водночас затвердила й перелік інформації, що підлягає автоматизованому обробленню з використанням автоматизованих систем у складі інформаційно-телекомунікаційної системи Вінницького апеляційного адміністративного суду та потребує захисту. Варто зауважити, що такі організаційні заходи є обов’язковою складовою побудови комплексної системи захисту інформації, яка являє собою сукупність організаційних і інженерно-технічних заходів, що спрямовані на забезпечення захисту інформації, якою володіє суд, від розголошення, витоку й несанкціонованого доступу.

Ще одним з важливих питань сьогоднішнього порядку денного було підписання договору про закупівлю засобів інформатизації.

Закупівля товарів за державні кошти – досить складний та тривалий процес, який потребує відповідних знань та належного законодавчого врегулювання. Завдяки копіткій роботі тендерного комітету нашої установи визначено переможця процедури відкритих торгів. Отож маю можливість підписати договір з переможцем процедури, що дає можливість забезпечити працівників суду необхідним комп’ютерним обладнанням задля виконання ними їхніх посадових обов’язків. Для обговорення завершального етапу процедури – укладення та підписання договору про закупівлю комп’ютерної техніки запросила начальника відділу узагальнення судової практики, яка водночас є головою тендерного комітету, Оксану Присяжну та головного бухгалтера Олену Коваль.

А на завершення робочого дня підвищуємо рівень професійної компетенції працівників апарату суду та проводимо навчання на тему: «Судовий розпорядник: повноваження під час судового процесу».

Стрілка годинника наближає робочий день до завершення. Дуже важливо закінчувати його з посмішкою та бажанням повернутися на робоче місце завтра, вже з новими силами.

Гарного вечора і до зустрічі!!!

Теги: