Про актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах сьогодні говорять у Касаційному адмінсуді у складі ВС

Наразі суддя ВААС Олег Курко бере участь у круглому столі щодо податкових спорів, який організований Національною школою суддів України  спільно з Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду, Громадською організацією “Асоціація податкових радників” та платформою “Taxlink” для суддів адміністративних судів.

Програмою заходу передбачено обговорення практики вирішення спорів з питань трансферного ціноутворення, проблемних питань порушення порядку призначення та проведення перевірки податковими органами, проблеми визначення меж і способів судового захисту прав платника податків. Також правники поділяться досвідом стосовно розгляду справ щодо оподаткування прощеного боргу.

Серед викладачів курсу суддя Верховного Суду  у Касаційному  адміністративному суді Ігор Олендер, судді Київського апеляційного адміністративного суду Світлана  Шелест та Олена Губська, голова Наукової ради Асоціації податкових радників Антон Поляничко, а також провідні адвокати.

Теги: