Правила існують для того, аби їх НЕ порушувати

 

Читайте також статтю на сайті 7ААС:

 

Цей постулат стосується будь-яких норм, а особливо, якщо вони передбачають безпеку громадськості.

Сьомий апеляційний адміністративний суд уже акцентував на недотриманні правил дорожнього руху водіями на центральній вулиці нашого міста , зокрема щодо зупинки та стоянки транспортних засобів у зоні дії знака № 3.34 «Зупинку заборонено».

Однак випадки паркування автомобілів у не відведених для цього місцях є не лише непоодинокими, а систематичними (фото з камер спостереження є беззаперечним доказом).

При цьому звертаємо увагу, що це не автомобілі суддів чи працівників суду, хоча із переїздом суду до приміщення у центрі міста було чимало розмов у медіа щодо того, що близько ста наших автомобілів заполонить Соборну.

Тому повторно привертаємо увагу громадян-автовласників і учасників судового процесу до того, що у центрі нашого міста достатньо парковочних місць, аби розташувати автомобіль, не порушуючи правил. ☝️Якщо ви учасник судового процесу, завчасно подбайте про те, аби ваш транспортний засіб перебував у спеціально відведених місцях, які у пішій доступності від будівлі Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Паркування у заборонених місцях – це передовсім неповага до суспільства, тож будьмо свідомими громадянами!

Теги: